Integracja Sensoryczna

Nauka poprzez zabawę we wczesnym dzieciństwie jest najlepszym fundamentem sukcesu w szkole. Nasze działania mają pobudzić u dziecka rozwój kreatywności, wyobraźni, myślenia i umiejętności społecznych.

Pojęcie Integracja Sensoryczna to zdolność dziecka do organizowania, rozumienia i odczuwania informacji przez zmysły z własnego organizmu i otaczającego świata. Przyjmuje się, iż Integracja Sensoryczna zaczyna się już w okresie płodu i trwa do około 7 roku życia. Domowe Przedszkole w Jabłonnie, jest jedną z nielicznych placówek oferujących zajęcia z Integracji Sensorycznej na terenie naszej gminy.

Ciesze się, że takie zajęcia będą w przedszkolu. Ciężko się dostać na IS gdzieś w okolicy, szczególnie, że zajęcia są albo rano albo około 18.00

Mama Zosi

Na czym polega polega terapia Integracji Sensorycznej? Terapia integracji sensorycznej ma postać ukierunkowanych ćwiczeń i zabawy w której dziecko ma przekonanie, że tworzy zajęcia wspólnie z opiekunem. Terapeuta przy zastosowanie odpowiednich technik, dostarcza dziecku podczas ćwiczeń kontrolowanej ilości bodźców sensorycznych. Lub w odpowiedni sposób eliminuje niepożądane bodźce występujące przy nadwrażliwościach sensorycznych. Wyszukując hasło Integracja Sensoryczna Jabłonna, możecie państwo liczyć na fachowość z naszej strony. Integracja Sensoryczna Jabłonna 2017

Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost unorthographic life One day however a small line of blind text by the name of Lorem decided to leave for the far World of Grammar. The Big Oxmox advised her not to do so, because there were thousands of bad Commas, wild Question Marks and devious Semikoli, but the Little Blind Text didn’t listen.

Nawet wszechmocna wskazówka nie ma wpływu na teksty niewidomych, jest to prawie nienormalne życie. Pewnego dnia niewielka linia niewidomego tekstu o imieniu Lorem postanowiła wyjechać na świat świata gramatyki. Wielki Oxmox radził jej, aby tego nie robiła, bo były tysiące złych przecinków, dzikie znaki zapytania i przebiegłe Semikoli.

Kiedyś normą była granica 3 lat. Dziś 2 – 2, 5 latki bez problemu spędzają w przedszkolu pełny dzień.

Przykładamy dużą wagę do bezpieczeństwa dzieci w naszym przedszkolu. Wprowadziliśmy program „przedszkole bez kantów”. Wszystkie narożniki ścian oraz elementy ostre uznane za niebezpieczne, są zabezpieczone specjalnymi materiałami ochronnymi.

Oczywiście. Prowadzimy także usługi godzinowe. Dziecko można zostawić na dowolną ilość godzin, wcześniej ustalając to z obsługą przedszkola.

Kalendarz

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« Mar    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031