Bal Karnawałowy 2017

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale przede wszystkim dla najmłodszych. Dla dzieci bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez cały rok. W naszym przedszkolu bal odbył się 26 stycznia 2017r. Dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytm muzyki swoich ulubionych przebojów.

Zielone Jabłuszko-Domowe Przedszkole Jabłonna

Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości dzieciom, a to było głównym celem naszego balu. Niezliczone księżniczki, towarzyszący im kowboje, indianie, marynarze, królewny, motylki, myszki, policjanci, batman ze spidermanem, a także inne postacie z kreskówek opanowały na kilka godzin nasze Przedszkole.

Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie. W trakcie trwania balu pojawili się również Rodzice naszych milusińskich, którzy bardzo chętnie tańczyli z przedszkolakami. Po balu pozostały wspaniałe wspomnienia, które będą nam towarzyszyć do kolejnego karnawału.